Innebandy
Tabell
Partille IBS 3 3 0 0 14 - 6 8 9
IK Zenith 3 2 1 0 14 - 5 9 8
FBC Lerum D2 3 2 1 0 19 - 11 8 8
Floda IBK 3 2 0 1 29 - 13 16 6
Pixbo Wallenstam IBF D2 3 1 2 0 11 - 11 0 5
IBK Kungälv D1 3 1 1 1 14 - 8 6 4
Guldheden IK 3 1 1 1 13 - 13 0 4
IBF Backadalen 3 1 1 1 10 - 11 -1 4
Lindome IBK Utv 3 1 0 2 13 - 25 -12 3
Stenungsunds IBK 3 0 1 2 9 - 25 -16 1
Burås IK 3 0 0 3 9 - 15 -6 0
Lindås Rasta IBK 3 0 0 3 8 - 20 -12 0
Tabell t.o.m omgång: « 1 2 3
Laddar...
Laddar...
Spelschema
Kommande matcher
Fredag 18 oktober, Omgång 4
Lördag 26 oktober, Omgång 5
Lördag 2 november, Omgång 6
Söndag 10 november, Omgång 7
Söndag 24 november, Omgång 8
Fredag 29 november, Omgång 9
Lördag 7 december, Omgång 10
Fredag 13 december, Omgång 11
Lördag 21 december, Omgång 12
Söndag 12 januari 2020, Omgång 13
Fredag 17 januari 2020, Omgång 14
Söndag 26 januari 2020, Omgång 15
Fredag 31 januari 2020, Omgång 16
Söndag 9 februari 2020, Omgång 17
Fredag 14 februari 2020, Omgång 18
 
Tidigare matcher
Lördag 12 oktober, Omgång 3
17:30 Stenungsunds IBK - Floda IBK 3 - 17
Fredag 4 oktober, Omgång 2
20:00 Floda IBK - Lindome IBK Utv 9 - 4
Lördag 28 september, Omgång 1
16:00 Partille IBS - Floda IBK 6 - 3
 
Söndag 31 mars, Omgång 2
15:30 IBF Örebro Ungdom - Floda IBK 10 - 5
Söndag 24 mars, Omgång 1
 
Lördag 16 mars, Omgång 22
Torsdag 14 mars, Omgång 21
20:00 Floda IBK - Partille IBS 5 - 6 e.förl.
Lördag 9 mars, Omgång 20
14:30 IBK Göteborg - Floda IBK 5 - 5
Fredag 1 mars, Omgång 19
20:00 Floda IBK - Lindome IBK Utv 7 - 4
Söndag 24 februari, Omgång 18
19:15 IBK Kungälv D1 - Floda IBK 4 - 11
Fredag 15 februari, Omgång 17
20:00 Floda IBK - Guldheden IK 8 - 4
Lördag 9 februari, Omgång 16
14:30 Ale IBF - Floda IBK 7 - 9
Fredag 1 februari, Omgång 15
20:00 Floda IBK - Burås IK 6 - 2
Fredag 25 januari, Omgång 14
20:00 Floda IBK - IBF Backadalen 6 - 3
Söndag 20 januari, Omgång 13
13:00 FBC Lerum D2 - Floda IBK 3 - 7
Laddar...
Laddar...
Utgivaren ansvarar inte f�r inneh�llet nedan.
Tippatoppen
Floda IBK
Ingen har tippat rätt den här säsongen.