Din dator saknar Flash som krävs för att automatiska uppdateringar ska fungera på everysport.com. Klicka här för att ladda ner den senaste versionen av Adobe Flash Player till din webbläsare.
Diskussion
Diskussionen är stängd.
25 inlägg
Tuan Nguyen
Lördag 27 februari 2010 17:57
Ledsen för att det inte blev någon riktig rapportering mer än målen. Möjligheterna till internetuppkoppling var knapphändiga och i med att vi körde webbradio fick det bli så här. Förhoppningsvis blir det bättre framöver. Viktigast var dagens seger med 3-0! På återseende!
Fredrik Jacobsson
Lördag 27 februari 2010 13:57
står på hif.se att fck har med 14 man till matchen, stämmer inte de?
Glänn Bakgatan
Lördag 27 februari 2010 13:55
Vilken 11:a huserar FCK med? Kan väl knappast vara "ordinarie" med tanke på matchen mot OM för ett par dagar sedan.
Glänn Bakgatan
Lördag 27 februari 2010 13:30
27 min: HIF tar ledningen genom Erik Sundin. Ett snyggt mål. Rasmus Jönsson spelar fram Sundin som behärskat lägger bollen vid stolproten och det är 1-0 till HIF.
Spelet är annars jämnt och det är fattigt med målchanser.
Henrik Önnerby
Lördag 27 februari 2010 13:20
Mats Magnusson har synts på planen! han har trillat över bollen! därför rapporteringen är död
Glänn Bakgatan
Lördag 27 februari 2010 13:20
"Efter dryga kvarten är det fortfarande mållöst mellan FCK och HIF. Det är kallt och småregnar, men matchen spelas på riktigt gräs vilket säkert glädjer HIF:arna."
Glänn Bakgatan
Lördag 27 februari 2010 13:17
HD har också rapport, men lika uddlös som den här...
Börje
Lördag 27 februari 2010 13:15
Lönt att ha raportering om bara målen skrivs in
Glänn Bakgatan
Lördag 27 februari 2010 13:07
Tuan, du måste knäppa HDs rapportering på näsan, håll inte igen. ;)