Fotboll
Fotboll Byt sport
Fotboll
Fotbollsserier 2011
Träningsmatcher Herr
 
Hetast just nu
Match Tid Resultat Anslutna Online
Smedby AIS - IK Sleipner Igår 20:15 1-1 2 0
Smedby AIS - IK Sleipner Igår 20:15 1-1 1 0
Spelschema
Omgång 1
Måndag 31 augusti 0201
Fredag 28 januari 2011
19:00 Skövde AIK - IFK Skövde FK 1 - 0
Lördag 29 januari 2011
Fredag 4 februari 2011
19:00 Skövde AIK - Tibro AIK FK 4 - 2
Lördag 5 februari 2011
12:30 Norrby IF - Varbergs BoIS FC 0 - 0
13:00 AIK - Västerås SK FK 1 - 1
14:00 Jonsereds IF - Assyriska BK 3 - 3
18:00 Bodens BK FF - Morön BK 2 - 1
Söndag 6 februari 2011
14:00 Lunds BK - IFK Klagshamn 1 - 0
Måndag 7 februari 2011
18:00 Östers IF - Lunds BK 1 - 3
Tisdag 8 februari 2011
19:00 IFK Mariestad - Skövde AIK 2 - 2
Onsdag 9 februari 2011
14:10 Nydala IF - Test 5 - 3 e.förl.
18:00 IFK Värnamo - Gislaved IS 2 - 0
Lördag 12 februari 2011
11:30 Roskilde - IFK Klagshamn 0 - 0
14:00 Malmö FF - Trelleborgs FF 2 - 2
15:00 OPS - Bodens BK FF 3 - 2
Söndag 13 februari 2011
Tisdag 15 februari 2011
Onsdag 16 februari 2011
Fredag 18 februari 2011
14:00 Bodens BK FF - Luleå SK 3 - 1
20:10 Bodens BK FF - Lira BK 0 - 0
Lördag 19 februari 2011
12:00 Skövde AIK - IK Tord 5 - 0
13:00 Västerås SK FK - IK Brage 2 - 1
14:00 Jonsereds IF - Tvååkers IF 1 - 2
14:00 Norrby IF - Qviding FIF 2 - 3
14:40 Storfors AIK - Bodens BK FF 0 - 3
Söndag 20 februari 2011
10:30 Bodens BK FF - Piteå IF FF 2 - 0
14:00 Lunds BK - IS Halmia 3 - 0
15:30 KSF Kosova - Håkanstorps BK 3 - 0
16:35 Bodens BK FF - IFK Luleå 1 - 2
Tisdag 22 februari 2011
17:30 Lunds BK - Helsingborgs IF 0 - 1
Onsdag 23 februari 2011
Fredag 25 februari 2011
Lördag 26 februari 2011
11:30 FK Besa - KSF Kosova 1 - 1
11:40 Avarta - IFK Klagshamn 0 - 3
12:00 Bodens BK FF - Umeå FC 0 - 1
13:00 Bröndby IF - Malmö FF 0 - 1
14:00 Jonsereds IF - Vallens IF 5 - 3
14:00 Dalhem IF - FC Gute 0 - 3
17:15 BK Forward - IK Sleipner 1 - 0
Söndag 27 februari 2011
Tisdag 1 mars 2011
18:00 Skövde AIK - Degerfors IF 3 - 1
Onsdag 2 mars 2011
18:00 Gefle IF - IK Brage 1 - 1
Torsdag 3 mars 2011
Lördag 5 mars 2011
13:00 Assyriska FF - Hammarby IF 1 - 1
13:00 FC Gute - Fardhem Garda BK 4 - 0
14:00 Norrby IF - IFK Värnamo 3 - 1
15:00 IK Sleipner - Smedby AIS 1 - 1
Söndag 6 mars 2011
12:30 Falkenbergs FF - Skövde AIK 1 - 0
16:00 Kemi FC - IFK Luleå 2 - 1
Tisdag 8 mars 2011
Onsdag 9 mars 2011
Torsdag 10 mars 2011
Lördag 12 mars 2011
00:00 Sjöbo IF - Oxie IF
12:00 Karlstad BK - IK Tord 4 - 0
13:00 IK Sleipner - Vimmerby IF 3 - 0
13:00 Rotebro IS FF - FC Gute 1 - 0
16:30 Bodens BK FF - Östersund 1 - 3
Söndag 13 mars 2011
15:00 Tyresö FF - FC Gute 2 - 1
Tisdag 15 mars 2011
18:00 Karlstad BK - IFK Ölme 3 - 1
Onsdag 16 mars 2011
19:15 IF Sylvia - Västerås SK FK 1 - 1
Torsdag 17 mars 2011
Fredag 18 mars 2011
18:15 PS Kemi Kings - Bodens BK FF 2 - 2
Lördag 19 mars 2011
12:45 Skärhamns IK - Jonsereds IF 4 - 3
15:00 IK Sleipner - Motala AIF FK 0 - 1
Söndag 20 mars 2011
Onsdag 23 mars 2011
Lördag 26 mars 2011
14:00 Malmö FF - BK Häcken 1 - 2
14:00 Jonsereds IF - Lerums IS 6 - 2
14:00 Varbergs BoIS FC - Lunds BK 5 - 3
16:00 Vansbro AIK FK - Torsby IF 0 - 1
Söndag 27 mars 2011
13:00 Janstorps AIF - Nydala IF 1 - 4
Onsdag 30 mars 2011
19:15 FC Gute - Dalhem IF 2 - 2
Lördag 2 april 2011
00:00 Sollentuna FF - FC Gute 3 - 1
12:00 Skövde AIK - IF Elfsborg 5 - 1
12:00 Jonsereds IF - BK Skottfint 5 - 0
13:15 Balltorps FF - Hestrafors IF 1 - 0
14:00 Mariestads BK - Laxå IF 1 - 4
14:30 Bodens BK FF - PS Kemi Kings 4 - 0
Söndag 3 april 2011
12:00 Hästveda IF - Nydala IF 3 - 2
Tisdag 5 april 2011
18:30 IFK Malmö FK - Nydala IF 2 - 2
Onsdag 6 april 2011
19:00 Bodens BK FF - Piteå IF FF 0 - 2
Torsdag 7 april 2011
Lördag 9 april 2011
10:00 Jonsereds IF - Kållereds SK 2 - 2
12:00 Karlstad BK - Rynninge IK 3 - 0
13:00 Nydala IF - Liria IF 1 - 3
13:00 IK Sleipner - Hammarby TFF 2 - 1
14:00 Lunds BK - Kristianstad FC 0 - 3
14:30 Bodens BK FF - AC Oulu 2 - 0
15:00 Gamla Upsala SK - FC Gute 2 - 2
Söndag 10 april 2011
14:00 Jonsereds IF - Sandareds IF 3 - 1
Tisdag 12 april 2011
18:15 Mariestads BK - Åtorps IF 3 - 3
Torsdag 14 april 2011
18:15 Mariestads BK - Hova IF 4 - 6
Lördag 16 april 2011
Måndag 25 april 2011
Måndag 6 juni 2011
15:00 Malmö FF - IF Elfsborg 2 - 2
Onsdag 13 juli 2011
Tisdag 19 juli 2011
19:00 IK Hagfors - Vansbro AIK FK 6 - 1
Onsdag 20 juli 2011
19:00 IF Heimer - Vara SK 3 - 0
Torsdag 21 juli 2011
19:00 FC Gute - Bele Barkarby FF 4 - 2
Lördag 23 juli 2011
14:00 Vansbro AIK FK - IFK Sunne 1 - 5
Måndag 25 juli 2011
18:00 Örgryte IS FF - Gunnilse IS 5 - 0
Onsdag 3 augusti 2011
19:00 Fardhem Garda BK - FC Gute 0 - 2
Söndag 14 augusti 2011
18:30 Malmö FF - Milan 4 - 5 e.str.
Lördag 8 oktober 2011
Lördag 19 november 2011
Onsdag 23 november 2011
Lördag 3 december 2011
14:00 Limhamns FF - Stehags AIF 4 - 3
Söndag 22 januari 2012
14:00 Bodens BK FF - Piteå IF FF 1 - 6
Söndag 29 januari 2012
12:30 Luleå SK - Bodens BK FF 2 - 1
Lördag 4 februari 2012
13:00 Halmstads BK - Lunds BK 4 - 2
18:00 Bodens BK FF - Assi IF 2 - 0
Lördag 11 februari 2012
13:00 FC Gute - Fardhem Garda BK 0 - 0
13:00 Ljungskile SK - Norrby IF 2 - 1
14:00 Lunds BK - Fremad Amager 3 - 1
Söndag 12 februari 2012
Måndag 13 februari 2012
Tisdag 14 februari 2012
18:00 Mjällby AIF - Lunds BK 2 - 0
Fredag 17 februari 2012
Lördag 18 februari 2012
12:00 Skoftebyns IF - IFK Åmål 1 - 2
12:00 IK Oddevold - Örgryte IS FF 3 - 0
12:30 Norrby IF - Utsiktens BK 1 - 0
13:00 IK Brage - Västerås SK FK 2 - 1
15:00 JS Hercules - Bodens BK FF 3 - 3
15:15 IK Sleipner - Azech SF 5 - 0
Söndag 19 februari 2012
12:00 FC Gute - Huddinge IF 2 - 2
13:00 OPS-j - Bodens BK FF 1 - 7
Torsdag 23 februari 2012
18:30 Husqvarna FF - Skövde AIK 2 - 1
Fredag 24 februari 2012
18:30 Kulladals FF - Limhamns FF 4 - 2
Lördag 25 februari 2012
12:00 Melleruds IF - Bengtsfors IF 7 - 0
14:00 Säffle FF - IFK Åmål 2 - 3
14:00 Lunds BK - Landskrona BoIS 1 - 2
14:00 Skövde AIK - IF Elfsborg 2 - 1
16:00 Sölvesborgs GoIF - FC Gute 1 - 3
16:00 Norrby IF - Qviding FIF 1 - 0
Söndag 26 februari 2012
10:00 Lunds FF - Limhamns FF 3 - 8
14:00 Lyckeby Goif - FC Gute 3 - 0
Tisdag 28 februari 2012
Onsdag 29 februari 2012
Lördag 3 mars 2012
00:00 Säffle FF - Melleruds IF 1 - 1
13:00 IF Sylvia - Skövde AIK 1 - 0
14:00 SK Sifhälla - IFK Åmål 0 - 1
14:00 Karlstad BK - IK Gauthiod 0 - 3
15:00 IK Sleipner - Vimmerby IF 6 - 1
16:00 Kroppefjälls IF - Grums IK 0 - 3
16:00 Alviks IK - Bodens BK FF 1 - 0
Söndag 4 mars 2012
00:00 Avesta AIK - Vansbro AIK FK 2 - 0
00:00 IFK Åmål - Svarteborgs FK 3 - 4
Tisdag 6 mars 2012
Onsdag 7 mars 2012
19:00 IK Sleipner - Tenhults IF 2 - 4
20:00 KSF Prespa Birlik - Lunds BK 1 - 3
Lördag 10 mars 2012
00:00 IFK Åmål - IFK Sunne 6 - 2
11:00 Sommarro IF - Grums IK 2 - 1
12:00 Skövde AIK - BK Forward 1 - 2
14:00 Karlbergs BK - FC Gute 2 - 0
Söndag 11 mars 2012
13:00 Norrby IF - IS Halmia 0 - 1
Tisdag 13 mars 2012
18:00 Sala FF - Enköpings SK FK 2 - 2
Onsdag 14 mars 2012
19:30 AIK - Enköpings SK FK 4 - 2
Fredag 16 mars 2012
Lördag 17 mars 2012
11:00 Skattkärrs IF - Grums IK 1 - 0
12:00 IK Oddevold - Norrby IF 4 - 1
13:00 Kristianstad FC - Lunds BK 0 - 2
14:00 IFK Åmål - FBK Karlstad 2 - 0
15:00 FC Gute - Dalhem IF 2 - 1
Söndag 18 mars 2012
14:30 Bodens BK FF - Kiruna FF 4 - 0
Torsdag 22 mars 2012
19:30 Norrby IF - Örgryte IS FF 0 - 1
Fredag 23 mars 2012
15:00 Trelleborgs FF - Lunds BK 2 - 2
Lördag 24 mars 2012
00:00 Skoftebyns IF - Melleruds IF 1 - 1
10:20 Vansbro AIK FK - Gagnefs IF 2 - 3 e.str.
13:00 FC Gute - Visby AIK 7 - 0
14:30 Bodens BK FF - Morön BK 2 - 0
15:30 Nyköpings BIS - IK Sleipner 0 - 3
18:00 Forshaga IF - Grums IK 2 - 2
Söndag 25 mars 2012
09:00 Vansbro AIK FK - Ludvika FK 1 - 0
12:00 IFK Åmål - Vänersborgs IF 0 - 0
14:00 Melleruds IF - FBK Karlstad 3 - 1
18:30 Vansbro AIK FK - IFK Mora FK 1 - 0
Onsdag 28 mars 2012
18:15 Motala AIF FK - IK Sleipner 3 - 2
18:30 Örgryte IS FF - Qviding FIF 7 - 0
Fredag 30 mars 2012
Lördag 31 mars 2012
00:00 IFK Åmål - IFK Ölme 1 - 2
11:30 Forssa BK A - Vansbro AIK FK 6 - 1
12:00 Melleruds IF - Åsebro IF 3 - 2
13:00 FC Gute - Fardhem Garda BK 2 - 0
13:00 IK Sleipner - Smedby AIS 2 - 0
14:00 IF Viken - Grums IK 4 - 1
14:30 Bodens BK FF - Notvikens IK 1 - 1
Söndag 1 april 2012
14:00 SK Sifhälla - Grums IK 3 - 0
Tisdag 3 april 2012
17:00 Malmö FF - Lunds BK 3 - 0
Torsdag 5 april 2012
Fredag 6 april 2012
12:00 Melleruds IF - IFK Åmål 2 - 2
13:00 Höganäs BK - Höörs IS 4 - 2
13:00 Norrby IF - Gunnilse IS 3 - 1
14:00 IK Sleipner - BK Forward 1 - 2
Lördag 7 april 2012
12:00 Lunds BK - Torns IF 3 - 2
Måndag 9 april 2012
Tisdag 10 april 2012
17:30 Örgryte IS FF - IF Elfsborg 3 - 0
Onsdag 11 april 2012
17:30 Bodens BK FF - Alviks IK 5 - 1
Lördag 14 april 2012
12:00 Avesta AIK - Vansbro AIK FK 6 - 1
13:00 Robertsfors IK - Morön BK 0 - 1
Söndag 15 april 2012
13:00 Råtorps IK - Grums IK 5 - 2
Lördag 21 april 2012
13:00 Hertzöga BK - Grums IK 1 - 0
Söndag 22 april 2012
Tisdag 19 juni 2012
Torsdag 21 juni 2012
Tisdag 26 juni 2012
Måndag 23 juli 2012
18:00 Bodens BK FF - Hammerfest FK 2 - 3
Onsdag 25 juli 2012
18:00 Forssa BK A - Vansbro AIK FK 3 - 4
Fredag 27 juli 2012
Lördag 28 juli 2012
16:00 Blomstermåla IK - FC Gute 0 - 5
Måndag 6 augusti 2012
19:00 Frej Täby - IK Sleipner 1 - 0
19:00 Lunds BK - LB07 7 - 0
Torsdag 25 oktober 2012
Söndag 28 oktober 2012
Fredag 23 november 2012
Lördag 26 januari 2013
Tisdag 29 januari 2013
Fredag 1 februari 2013
Lördag 2 februari 2013
Lördag 9 februari 2013
14:30 IF Sylvia - IK Sleipner 0 - 0
Tisdag 12 februari 2013
17:35 IF Sylvia - IK Sleipner 1 - 1
18:00 Ljungskile SK - IK Oddevold 1 - 0
Lördag 16 februari 2013
11:30 Jämjö GoIF U - Rödeby AIF 3 - 0
15:00 Jämjö GoIF - FK Karlskrona 1 - 2
15:30 Norrby IF - Tvååkers IF 2 - 0
17:00 ORP - Bodens BK FF 1 - 3
Söndag 17 februari 2013
14:00 Tervarit - Bodens BK FF 0 - 1
Onsdag 20 februari 2013
Lördag 23 februari 2013
11:15 Höganäs BK - Hittarps IK 2 - 1
12:00 Skövde AIK - Norrby IF 5 - 0
Lördag 2 mars 2013
13:00 Råå IF - Höganäs BK 2 - 2
Söndag 3 mars 2013
15:00 Bodens BK FF - Notvikens IK 2 - 1
Lördag 9 mars 2013
15:00 Bodens BK FF - Alviks IK 5 - 0
16:00 FC Gute - Hangvar SK 3 - 0
Söndag 10 mars 2013
14:00 Jämjö GoIF - Trekantens IF 2 - 1
Onsdag 13 mars 2013
Torsdag 14 mars 2013
Lördag 16 mars 2013
11:15 Höganäs BK - Högaborgs BK 2 - 1
Söndag 17 mars 2013
16:00 Jämjö GoIF - Rödeby AIF 6 - 2
18:00 Iberos CF - IK Sleipner 1 - 2
Lördag 23 mars 2013
09:00 Brålanda IF - Stigens IF 2 - 5
13:00 Karlstad BK - Skövde AIK 0 - 1
14:00 FC Gute - Srbija FF 2 - 2
Tisdag 26 mars 2013
18:30 Jämjö GoIF - Bergkvara AIF 3 - 4
Onsdag 27 mars 2013
18:00 Bodens BK FF - TP-47 3 - 0
Torsdag 28 mars 2013
Fredag 29 mars 2013
12:00 Skövde AIK - Ljungskile SK 0 - 2
Måndag 1 april 2013
14:00 Morön BK - Bodens BK FF 0 - 0
14:30 IK Sleipner - Nyköpings BIS 4 - 1
Fredag 5 april 2013
18:00 Jämjö GoIF - Saxemara IF 3 - 1
Lördag 6 april 2013
13:00 IK Gauthiod - Skövde AIK 0 - 0
16:00 Borgunda IK - Sandhems IF 4 - 0
Lördag 13 april 2013
15:00 Bodens BK FF - Assi IF 1 - 0
15:00 Borgunda IK - Valtorps IF 1 - 2
Torsdag 18 april 2013
Fredag 19 juli 2013
19:00 Skogså IF - Bodens BK FF 1 - 0
Tisdag 23 juli 2013
Lördag 27 juli 2013
13:00 FK Karlskrona - Jämjö GoIF 2 - 0
Lördag 3 augusti 2013
10:00 IFK Tuna - Målilla GoIF 7 - 2
Lördag 25 januari 2014
13:00 RoPS - Bodens BK FF 4 - 1
14:00 IF Elfsborg - IK Sleipner 1 - 3
Onsdag 29 januari 2014
20:00 PSC - Bodens BK FF 1 - 2
Lördag 1 februari 2014
Lördag 8 februari 2014
Söndag 9 februari 2014
16:00 Notvikens IK - Bodens BK FF 0 - 2
Tisdag 11 februari 2014
17:00 Ängelholms FF - IS Halmia 1 - 2
Torsdag 13 februari 2014
19:00 Motala AIF FK - IK Sleipner 2 - 1
Lördag 15 februari 2014
12:00 IK Oddevold - Utsiktens BK 2 - 2
15:00 PS Kemi Kings - Bodens BK FF 0 - 2
Söndag 16 februari 2014
12:00 Nyköpings BIS - Smedby AIS 4 - 2
Onsdag 19 februari 2014
19:15 IFK Munkfors - Forshaga IF 4 - 3
Fredag 21 februari 2014
18:25 Bodens BK FF - Alviks IK 2 - 0
19:40 Luleå SK - Robertsfors IK 0 - 1
Lördag 22 februari 2014
12:00 Jämjö GoIF - Ängö BK 2 - 3
13:30 Bodens BK FF - Luleå SK 0 - 0
14:00 Nyköpings BIS - Enskede IK 1 - 1
14:00 Enköpings SK FK - Heby AIF 1 - 4
14:00 Åsebro IF - Brålanda IF 2 - 1
14:40 Alviks IK - Robertsfors IK 0 - 3
Söndag 23 februari 2014
10:25 Bodens BK FF - Notvikens IK 3 - 0
16:25 Bodens BK FF - IFK Luleå 0 - 2
Fredag 28 februari 2014
18:00 IK Franke - Enköpings SK FK 0 - 0
Lördag 1 mars 2014
12:00 Ödsmåls IK - Brålanda IF 4 - 3
14:15 Husie IF - KSF Prespa Birlik 3 - 2
Tisdag 4 mars 2014
Fredag 7 mars 2014
18:00 Målilla GoIF - BB 2001 1 - 2
Lördag 8 mars 2014
12:00 Jämjö GoIF - IFK Berga 1 - 8
13:00 Bodens BK FF - IFK Luleå 1 - 1
14:30 IK Sleipner - Nyköpings BIS 3 - 0
15:00 Henåns IF - Brålanda IF 1 - 2
Söndag 9 mars 2014
13:00 IFK Umeå - Robertsfors IK 2 - 0
18:00 Enköpings SK FK - Irsta IF 2 - 0
Torsdag 13 mars 2014
Lördag 15 mars 2014
11:00 Saxemara IF - Jämjö GoIF 2 - 2
11:00 Målilla GoIF - Ruda IF 1 - 0
Söndag 16 mars 2014
13:00 IF Sylvia - Nyköpings BIS 2 - 0
16:00 Jörns IF - Robertsfors IK 0 - 4
Fredag 21 mars 2014
18:00 Målilla GoIF - Norrhults BK 1 - 0
Lördag 22 mars 2014
12:00 Kalmar AIK FK - Jämjö GoIF 3 - 2
14:00 Piteå IF FF - Bodens BK FF 4 - 1
14:00 Enköpings SK FK - Upsala IF 0 - 2
Söndag 23 mars 2014
13:15 Robertsfors IK - Lycksele IF 2 - 0
Fredag 28 mars 2014
Lördag 29 mars 2014
12:00 Jämjö GoIF - IF Trion 4 - 3
12:00 Utsiktens BK - Assyriska BK 0 - 0
15:00 Bodens BK FF - Morön BK 2 - 0
Söndag 30 mars 2014
Lördag 5 april 2014
11:00 Ronneby BK - Jämjö GoIF 1 - 3
11:30 Morön BK - Robertsfors IK 1 - 3
13:00 Målilla GoIF - IFK Tuna 1 - 0
13:00 Bodens BK FF - PS Kemi Kings 3 - 2
13:00 Utsiktens BK - Torslanda IK 3 - 2
14:00 Enköpings SK FK - Sala FF 1 - 1
Söndag 6 april 2014
Torsdag 10 april 2014
18:00 Storebro IF - Målilla GoIF 1 - 0
Lördag 12 april 2014
13:00 Örgryte IS FF - BK Forward 4 - 0
16:00 Qviding FIF - Östsiden IL 11 - 0
16:00 Norrby IF - Utsiktens BK 1 - 0
Söndag 13 april 2014
15:00 Nyköpings BIS - Huddinge IF 1 - 1
Onsdag 16 april 2014
Fredag 18 april 2014
14:15 IFK Munkfors - Jössefors IK 2 - 2
Måndag 21 april 2014
Torsdag 17 juli 2014
19:00 Bodens BK FF - Hedens IF 5 - 0
Fredag 18 juli 2014
Tisdag 22 juli 2014
Lördag 26 juli 2014
Måndag 28 juli 2014
Lördag 2 augusti 2014
Lördag 22 november 2014
14:00 KSF Prespa Birlik - BW 90 IF 2 - 0
Onsdag 28 januari 2015
18:30 Assyriska FF - Hammarby IF 1 - 8
Lördag 31 januari 2015
13:00 RoPS - Bodens BK FF 5 - 0
Måndag 2 februari 2015
18:00 PSC - Bodens BK FF 0 - 1
Tisdag 3 februari 2015
18:00 Molde FK - Hammarby IF 2 - 2
Fredag 6 februari 2015
Lördag 7 februari 2015
19:00 Bodens BK FF - Piteå IF FF 0 - 2
Måndag 9 februari 2015
Lördag 14 februari 2015
00:00 Jämjö GoIF - Test
12:00 IK Sleipner - IF Elfsborg 3 - 0
Söndag 15 februari 2015
Måndag 16 februari 2015
Fredag 20 februari 2015
13:00 Bodens BK FF - Notvikens IK 6 - 1
Lördag 21 februari 2015
21:00 Team TG FF - Bodens BK FF 0 - 1
Söndag 22 februari 2015
17:25 IFK Luleå - Bodens BK FF 3 - 1
Måndag 23 februari 2015
20:00 IFK Skoghall - IFK Munkfors 2 - 5
Tisdag 24 februari 2015
Fredag 27 februari 2015
19:00 IK Sleipner - Motala AIF FK 1 - 1
Lördag 7 mars 2015
13:00 AIK - Hammarby IF 1 - 2
14:15 IFK Munkfors - Forshaga IF 0 - 0
14:30 IF Sylvia - Nyköpings BIS 2 - 0
Söndag 8 mars 2015
15:00 Halmstad FF - Skogaby BK 2 - 3
Tisdag 10 mars 2015
18:45 IFK Munkfors - Rottneros IK 4 - 3
Lördag 14 mars 2015
12:00 Smedby AIS - IK Sleipner 0 - 2
12:00 Jämjö GoIF - IF Trion 3 - 1
12:30 Bodens BK FF - Notvikens IK 3 - 2
Söndag 15 mars 2015
Onsdag 18 mars 2015
Lördag 21 mars 2015
11:00 Umeå FC - Bodens BK FF 1 - 1
12:00 Jämjö GoIF - KAIF 3 - 1
Söndag 22 mars 2015
10:30 Sandviks IK - Bodens BK FF 1 - 0
Onsdag 25 mars 2015
19:00 IFK Munkfors 2 - Sörby IK 3 - 1
Fredag 27 mars 2015
Lördag 28 mars 2015
14:00 Hammarby IF - Brann 3 - 2
16:45 IK Sleipner - Vimmerby IF 3 - 0
Söndag 29 mars 2015
Onsdag 1 april 2015
Fredag 3 april 2015
Lördag 4 april 2015
12:00 Jämjö GoIF - Lyckå FF 2 - 2
Söndag 5 april 2015
Måndag 6 april 2015
14:00 Piteå IF FF - Bodens BK FF 2 - 1
14:30 IF Sylvia - IK Sleipner 0 - 7
15:00 Nyköpings BIS U - Örby IS 0 - 1
Lördag 11 april 2015
Måndag 20 april 2015
20:30 Umeå FC - Robertsfors IK 4 - 0
Lördag 27 juni 2015
Tisdag 21 juli 2015
19:00 Bodens BK FF - Hedens IF 2 - 0
Lördag 12 december 2015
Söndag 24 januari 2016
13:00 Hammarby IF - KuPS Kuopio 2 - 0
Lördag 30 januari 2016
13:00 Styrsö BK - BK Skottfint 0 - 1
Söndag 31 januari 2016
10:00 Notvikens IK - Bodens BK FF 5 - 3
15:30 Hammarby IF - Östersund 0 - 2
Onsdag 3 februari 2016
15:30 Hammarby IF - Halmstads BK 4 - 1
Lördag 6 februari 2016
11:15 Eriksbergs IF - BK Skottfint 0 - 3
12:00 IK Sleipner - Västerås IK 3 - 1
Lördag 13 februari 2016
13:00 Hammarby IF - Tromsø 2 - 1
Söndag 14 februari 2016
12:00 Piteå IF FF - Bodens BK FF 3 - 2
Onsdag 17 februari 2016
Torsdag 18 februari 2016
Fredag 19 februari 2016
13:30 Bodens BK FF - Notvikens IK 1 - 1
Lördag 20 februari 2016
Söndag 21 februari 2016
09:10 IFK Luleå - Bodens BK FF 0 - 1
Lördag 27 februari 2016
14:30 IK Sleipner - Nyköpings BIS 1 - 1
Lördag 5 mars 2016
11:00 Skogaby BK - Skuggan BoIS 2 - 1
12:00 IK Sleipner - Motala AIF FK 3 - 0
14:00 Team TG FF - Bodens BK FF 1 - 2
Söndag 6 mars 2016
18:00 BK Skottfint - Solväders FC 6 - 5
Onsdag 9 mars 2016
19:30 Smedby AIS - IK Sleipner 1 - 1
Torsdag 10 mars 2016
19:00 Jämjö GoIF - Ängö BK 1 - 0
Lördag 12 mars 2016
Söndag 13 mars 2016
12:00 Älvsborg FF - BK Skottfint 2 - 1
16:30 IFK Bänared - Skogaby BK 7 - 1
Lördag 19 mars 2016
00:00 Hällaryds IF - Jämjö GoIF 4 - 2
15:00 Spånga IS FK - BK Skottfint 3 - 2
15:15 Bodens BK FF - Kiruna FF 3 - 0
Söndag 20 mars 2016
13:00 Härryda IF - BK Skottfint 3 - 6
Onsdag 23 mars 2016
19:00 Bodens BK FF - IFK Luleå 2 - 5
20:00 BK Skottfint - FC Bosona 8 - 2
Torsdag 24 mars 2016
18:15 Assyriska FF - IK Sleipner 3 - 1
Fredag 25 mars 2016
15:00 Hammarby IF - Esteghlal 2 - 1
Lördag 26 mars 2016
12:00 Jämjö GoIF - Bergkvara AIF 9 - 0
Måndag 28 mars 2016
13:00 Syrianska FC - IK Sleipner 2 - 1
15:00 Örebro SK - Hammarby IF 2 - 1
Tisdag 29 mars 2016
18:00 Bodens BK FF - TP-47 2 - 0
19:00 Jämjö GoIF - Torsås GoIF 6 - 0
Lördag 2 april
Söndag 3 april
Tisdag 5 april
20:00 Eriksbergs IF - BK Skottfint 5 - 1
Onsdag 6 april
Lördag 9 april
12:00 Jämjö GoIF - AIK Atlas 5 - 3
Söndag 10 april
13:00 BK Forward - IK Sleipner 2 - 1
13:00 Skogaby BK - FC Astrio 0 - 8
Onsdag 22 juni
16:00 Hammarby IF - FC Levadia 1 - 2
Onsdag 29 juni
13:00 Hammarby IF - Aalesunds FK 4 - 1
Lördag 6 augusti
Söndag 29 januari
Lördag 4 februari
17:00 IFK Luleå - Bodens BK FF 3 - 1
Tisdag 7 februari
Lördag 11 februari
14:30 Smedby AIS - IK Sleipner 0 - 5
Söndag 12 februari
15:00 Assyriska FF - Hammarby IF 2 - 2
20:00 Piteå IF FF - Bodens BK FF 2 - 2
Fredag 17 februari
Lördag 18 februari
Fredag 24 februari
15:15 Bodens BK FF - Piteå IF FF 0 - 0
Lördag 25 februari
12:00 Täfteå IK - Bodens BK FF 0 - 0
21:00 Bodens BK FF - Gottne IF 3 - 1
Söndag 26 februari
11:35 Notvikens IK - Bodens BK FF 0 - 5
Lördag 4 mars
13:00 Motala AIF FK - IK Sleipner 2 - 3
Söndag 5 mars
16:00 BK Skottfint - Hermansby IF 5 - 3
Lördag 11 mars
12:00 Jämjö GoIF - IF Trion 1 - 2
12:00 IFK Munkfors - Forshaga IF 1 - 2
Söndag 12 mars
14:00 Tösse IF - IF Viken 2 2 - 1
14:30 IK Sleipner - Värmbols FC 2 - 1
16:00 BK Skottfint - Rödbo IF 0 - 2
Torsdag 16 mars
18:00 Örebro SK - Hammarby IF 3 - 2
Lördag 18 mars
12:00 Jämjö GoIF - Hällaryds IF 4 - 0
Söndag 19 mars
14:00 Torsby IF - IFK Munkfors 0 - 1
16:00 BK Skottfint - Fröjdens FK 0 - 4
Onsdag 22 mars
Fredag 24 mars
Lördag 25 mars
12:00 Jämjö GoIF - Torsås GoIF 3 - 1
Söndag 26 mars
16:45 Akropolis IF - IK Sleipner 3 - 1
Tisdag 28 mars
19:00 Jämjö GoIF - AIK Atlas 3 - 2
Igår
20:15 Smedby AIS - IK Sleipner 1 - 1
Lördag 1 april
Lördag 8 april
Söndag 9 april
Fredag 14 april
Måndag 17 april
Lördag 22 april
Söndag 1 januari
00:00 Nydala IF - Lyrija 0 - 0
Laddar...
Laddar...
Diskussion
Tomt i diskussionsrutan? Bli först med att skriva ett inlägg!
Tippatoppen
Grupper
Di blåe!! Di blåe!!
För oss som älskar Malmö FF!
..i med och motgång tillsammans!!
165 Medlemmar
Helsingborgare Helsingborgare
Helsingborg är dem bästa. Så gå med i denna grupp nu.
53 Medlemmar
Hammarby Fotboll Hammarby Fotboll
För alla Bajare! Er hobby, vår livsstil.
33 Medlemmar
Landskrona BoIS Landskrona BoIS
För alla BoIS supportrar.
I vått & torrt
Närsomhelst, varsomhelst ,hursomhelst
I med&motgång
Stöttar vi vårt randiga lag!
26 Medlemmar
Forza Kosova Forza Kosova
Fangrupp för Kosova IF.
Hemsida: www.kosovaif.com
Kontakt: info@kosovaif.com
21 Medlemmar