Tabell
BC Chimki Moskva 19 18 1 1809 - 1574 235 37
CSKA Moskva 19 15 4 1707 - 1450 257 34
BC Lokomotiv Kuban Krasnodar 20 14 6 1723 - 1600 123 34
BC Unics Kazan 18 12 6 1546 - 1527 19 30
BC Kalev 20 8 12 1537 - 1704 -167 28
Stelmet Zielona Gora 19 8 10 1604 - 1681 -77 27
Zenit St Petersburg 18 8 9 1514 - 1452 62 26
Parma Permsky Kray 18 8 10 1567 - 1547 20 26
BC Astana 18 7 10 1501 - 1578 -77 25
BC Nizhny Novgorod 18 7 11 1557 - 1651 -94 25
Enisey Krasnojarsk 18 7 11 1525 - 1585 -60 25
BC Tsmoki Minsk 19 4 14 1534 - 1645 -111 23
Avtodor Saratov 18 5 13 1504 - 1634 -130 23
Laddar...
Laddar...
Spelschema
Omgång 1
Onsdag 25 september 2019
Lördag 28 september 2019
Söndag 29 september 2019
15:00 BC Kalev - BC Chimki Moskva 63 - 86
Måndag 30 september 2019
Tisdag 1 oktober 2019
Lördag 5 oktober 2019
Söndag 6 oktober 2019
17:00 BC Unics Kazan - BC Astana 81 - 72
Måndag 7 oktober 2019
Tisdag 8 oktober 2019
18:00 BC Nizhny Novgorod - BC Kalev 74 - 76
Lördag 12 oktober 2019
16:00 BC Kalev - BC Unics Kazan 85 - 63
Söndag 13 oktober 2019
12:00 CSKA Moskva - BC Tsmoki Minsk 114 - 81
Måndag 14 oktober 2019
Lördag 19 oktober 2019
Söndag 20 oktober 2019
14:00 BC Chimki Moskva - BC Astana 73 - 56
Måndag 21 oktober 2019
18:00 BC Kalev - Zenit St Petersburg 84 - 80
Lördag 26 oktober 2019
14:30 Parma Permsky Kray - BC Kalev 85 - 74
Söndag 27 oktober
Söndag 3 november
13:00 BC Chimki Moskva - BC Unics Kazan 109 - 83
Måndag 4 november
14:30 BC Astana - Zenit St Petersburg 109 - 108 e.förl.
15:00 CSKA Moskva - Avtodor Saratov 103 - 79
Tisdag 5 november
Lördag 9 november
10:00 BC Astana - BC Tsmoki Minsk 91 - 89
Söndag 10 november
14:00 Avtodor Saratov - BC Kalev 100 - 90
Måndag 11 november
Lördag 16 november
14:00 Avtodor Saratov - BC Astana 90 - 85
Söndag 17 november
Söndag 24 november
Måndag 25 november
18:00 BC Kalev - BC Astana 84 - 76
Måndag 2 december
17:00 BC Unics Kazan - CSKA Moskva 94 - 86
18:00 BC Kalev - BC Tsmoki Minsk 79 - 84
Tisdag 3 december
Fredag 6 december
18:00 BC Kalev - Enisey Krasnojarsk 94 - 87
Lördag 7 december
10:00 BC Astana - BC Nizhny Novgorod 79 - 84
Söndag 8 december
Måndag 9 december
Lördag 14 december
Söndag 15 december
11:00 CSKA Moskva - BC Astana 104 - 91
12:00 BC Chimki Moskva - BC Kalev 118 - 81
18:00 Stelmet Zielona Gora - BC Tsmoki Minsk 102 - 96 e.förl.
Lördag 21 december
Söndag 22 december
16:00 BC Kalev - CSKA Moskva 50 - 91
Måndag 23 december
Fredag 27 december
Lördag 28 december
14:00 BC Tsmoki Minsk - CSKA Moskva 91 - 94
Lördag 4 januari
Söndag 5 januari
14:30 BC Astana - Enisey Krasnojarsk 95 - 90
16:00 BC Kalev - Stelmet Zielona Gora 70 - 92
Måndag 6 januari
13:00 BC Chimki Moskva - CSKA Moskva 96 - 80
Lördag 11 januari
Söndag 12 januari
13:30 Parma Permsky Kray - BC Astana 100 - 91 e.förl.
Måndag 13 januari
Fredag 17 januari
Lördag 18 januari
Söndag 19 januari
Måndag 20 januari
18:00 BC Kalev - Avtodor Saratov 88 - 76
Lördag 25 januari
Söndag 26 januari
Lördag 1 februari
18:00 Stelmet Zielona Gora - BC Nizhny Novgorod 103 - 108 e.förl.
Söndag 2 februari
14:00 Zenit St Petersburg - BC Kalev 75 - 76
15:45 BC Tsmoki Minsk - BC Astana 96 - 77
Söndag 9 februari
Måndag 10 februari
13:30 Enisey Krasnojarsk - BC Kalev 86 - 73
14:30 BC Astana - CSKA Moskva 72 - 95
Torsdag 13 februari
17:30 CSKA Moskva - BC Kalev 81 - 67
Fredag 14 februari
14:30 BC Astana - BC Chimki Moskva 88 - 91
Lördag 29 februari
14:00 Avtodor Saratov - BC Tsmoki Minsk 109 - 90
16:00 BC Unics Kazan - BC Kalev 87 - 76
Söndag 1 mars
12:00 Enisey Krasnojarsk - BC Astana 64 - 78
Lördag 7 mars
Söndag 8 mars
10:00 BC Astana - BC Kalev 78 - 83
Måndag 9 mars
Torsdag 12 mars
Laddar...
Laddar...
Utgivaren ansvarar inte f�r inneh�llet nedan.
Tippatoppen
Ryssland VTB
Ingen har tippat rätt den här säsongen.